Jaki prezent wybrać dla chłopaka

Dzień chłopaka to doskonała okazja do obdarowania prezentem małych, większych i dużych mężczyzn. Niezależnie od tego czy to partner, mąż, chłopak, syn, dziadek czy ojciec. Każdego z nich ucieszą prezenty z okazji tego wyjątkowego dnia. Uniwersalnym pomysłem podarunku jest książka. Spośród wielu dostępnych pozycji znajdzie się coś w każdym temacie i o każdym zainteresowaniu. Nawet jeśli odbiorca z pozoru nie wydaje się wielbicielem czytelnictwa można go pozytywnie zaskoczyć. Książka może być atlasem, albumem lub biografią idola. Wartym uwagi tytułem i nietuzinkowym pomysłem na prezent jest na przykład Chcę poznać Twoją historię powstała z inicjatywy Gosi Rozman, jest to książka do uzupełniania. Pozwala zatrzymać się w codziennym biegu, przystanąć i zastanowić nad tym, co tak naprawdę jest ważne. Opisać własne przeżycia i doświadczenia. Wchodzi w skład serii Książek pełnych miłości. Można również wybrać wersję przeznaczoną konkretnie dla taty lub dziadka.

Co dla młodszego chłopaka?

Warto wzbudzać już u najmłodszych pasję do czytania i zachęcać podsuwając ciekawe treści i ilustracje. Piękny wybór dla chłopca to Atlas przygód dinozaurów autorstwa Emily Hawkins. Zwłaszcza dla tych, którzy fascynują się tymi postaciami lub zamierzchłym czasem. Natomiast dla trochę starszych O chłopcu, który zniknął świat od Ben Miller, opowiadająca o wyjątkowych przygodach Harrisona. Książka ta skłania do ważnych przemyśleń.

Dla starszego coś dobrego

Warto zastanowić się nad tym co interesuje odbiorcę podarunku. Starszych fanów piłki nożnej może zainteresować biografia ulubionego piłkarza, na przykład Kamil Glik liczy się charakter napisana przez Michała Zichlarza lub książka zatytułowana Zapiski z Królestwa. 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu autorstwa Przemysława Rudzkiego. Pozycja ta opisuje tytułowe pięćdziesiąt spostrzeżeń autora. Jest dobrą gratką zwłaszcza dla wielbicieli Premier League. Ciekawą propozycją dla osób zainteresowanych światem jest LIDERZY. 30 inspirujących rozmów z największymi liderami naszych czasów spod ręki David M. Rubenstein. Książka ta jest oceniania jako biblia zarządzania.

Wybór pozycji książkowych pozwoli na dobór czegoś, co zachwyci każdego z okazji Dnia Chłopaka bez względu na wiek.

Tagged , , ,